.
lvru

Programmas

Atkarībā no konkrētā Widex dzirdes aparāta modeļa un tā programmēšanas ir pieejamas šādas klausīšanās programmas:

Galvenā                                                                                                                                                                                                                    

Standarta dzirdes aparāta programma pēc noklusējuma. Visas automātiskās funkcijas darbojas tā, lai nodrošinātu sadzirdamību, runas sapratni un komfortu visās akustiskās situācijās.

 

Sadzirdamības diapazona paplašinātājs

Piemērota programma, ja Jums ir grūtības ar augstfrekvences skaņām. SDP palīdz lietotājam labāk sadzirdēt „s” un „š” skaņas runā, kā arī apkārtējas vides augstfrekvences skaņas – putnu dziesmas, mūziku, durvju zvanu.Vairāk par šo programmu→

www.widex.com/en/products/thewidexsound/audibilityextender/

Mūzika

Tiek izmantota, lai klausītos mūziku mājās vai sabiedriskās vietās.

 


Pielāgošanās

Piemērota tiem, kuri pirmo reizi uzsāk dzirdes aparāta lietošanu. Programma palīdz pakāpeniski pierast pie jaunās skaņas.

 

Komforts

Izstrādāta, lai Jūs varētu baudīt komfortu trokšņainās un klusās situācijās, kur fokuss uz runu nav tik svarīgs. Šo programmu varat izmantot, kad braucat ar divriteni vai pastaigājieties pa parku.

 

Telespole

Var izmantot vietās, kur ir uzstādītas induktīvās cilpas sistēmas vai ierīces, savienojamās ar tālruņiem. Programmas aktivizācija ļaus Jums koncentrēties uz noteikta skaņas avota.

 

TV

Optimizēta programma, lai klausītos TV. Tiek ņemts vērā, ka skaņa no TV atšķiras no normālas skaņas.

 

 

Zen

Programma, kas atskaņo harmoniskus toņus nejaušā kārtībā. Zen var būt lietderīga, ka esiet noguruši un vēlāties atpūsties, neizslēdzot dzirdes aparātu, piemēram, atrodaties sarežģītā akustiskā situācijā ar stipru fona troksni.Vairāk par šo programmu →

www.widex.com/en/products/thewidexsound/zen/