.
lvru

FM sistēmas

FM sistēma ir palīgiekārta, kura ir savietojama ar dzirdes aparātiem. Dotās FM iekārtas atvieglo runas sapratni sarežģītās klausīšanās  situācijās.

Widex FM sistēma SCOLA sastāv no bezvadu mikrofona, kas atrodas runātāja tuvumā, un no uztvērēja, kas tiek pievienots dzirdes aparātam ar FM adapteri. Sistēma var tikt izmantota 15 metru attālumā atkarībā no skaņas vides. Tā kā sistēma ir bezvadu, tad abiem dalībniekiem, gan runātājam, gan klausītājam, ir pilnīga pārvietošanās brīvība pietiekoši lielā telpā.

FM sistēmu SCOLA var uzstādīt saskaņā ar Jūsu vajadzībām. Tā sastāv no šādām daļām:

SCOLA FLEX
scola-flex
SCOLA FLEX var tikt savienots ar jebkuru dzirdes aparātu, ka arī kohleāro implantu, kaula vadīšanas sistēmu, kurai ir audio izeja. SCOLA FLEX ir ideāls risinājuma maziem bērniem, kuriem patīk spēlēties.
SCOLA BUDDY
scola-buddy
Priekšrocība ir tāda, ka SCOLA BUDDY var ieslēgt/izslēgt manuāli, kā arī regulēt skaņu. Tādēļ SCOLA BUDDY ir piemērots vecākiem bērniem un jauniešiem.
SCOLA TEACH
scola-teach
SCOLA TEACH tipiski izmanto mācību vidē, kur SCOLA TEACH ierīci nēsā skolotājs. Pieejama arī TeamTeaching funkcija, kur sarunā piedalās daži cilvēki. Tad ir vajadzīgs papildus mikrofons, piemēram, SCOLA TALK.
SCOLA TALK
scola-talk
SCOLA TALK  ieteicams jauniešu un pieaugušo personīgai lietošanai mācību vai darba vidēs.Aprīkots ar 5 mikrofonu sistēmu, kas ļauj klausīties grupas sarunu vai koncentrēties uz konkrētu runātāju.Var tikt izmantots kā mikrofona savienojumā ar SCOLA TEACH funkciju TeamTeaching.